نشریه شما

دومین جایزه پروفسور کنعانی مهر 91

شنبه, 25 خرداد 1398

قیمت جهانی نیکل

قیمت جهانی مس

قیمت جهانی روی

قیمت جهانی طلا

[Most Recent Quotes from www.kitco.com]

قیمت جهانی نقره

گزارش دومین جشنواره پروفسور کنعانی

یکی از رویدادهای مهم همایش آبکاریران 89 جشنواره جایزه پرفسور کنعانی بود ، جایزه ای که برای اولین بار در ایران برگزار و اهدا گردید. پیشنهاد این حرکت عظیم از سوی پرفسور کنعانی امید و تلاش ویژه ای را در میان دانشگاهیان و صنعتگران ایجاد نمود ، تا گامی جدید و استوار برای برپایی صنعت آبکاری برداشته شود و دست اندرکاران صنعت ، دانشگاهیان و دلسوزان این مرز و بوم در جاده ای به حرکت درآیند که به افزایش بهره وری ، ایجاد کارآفرینی ، خلاقیت و نوآوری منتهی گردد . کنعانی بار دیگر برگ زرینی را بر افتخارات گذشته اش افزون کرد و برگ زرین علمی ، ادبی و هنری اش را پر بارتر و درخشان تر نمود و کنعانی حرکت نوین و عظیمی انجام داد تا میراثی شگرف برای آیندگان به یادگار بگذارد . این جشنواره که در چشم انداز تدوین شده برای آن افتخار ایرانی و اعتبار جهانی نام گرفته برای همیشه اعتبار و افتخار جهانی و برگی پر بارتر برای تاریخ ایران و ایران تاریخ ساز بر جای می گذارد باشد که آسمان علم ، هنر و عمل آیندگان را نورانی و پر ستاره تر کند .

گزارش کامل

 

انتخاب برگزیدگان دومین جشنواره

پس از بررسی  طرح های ارسال شده توسط هیات داوران، نفرات حایز دریافت جایزه انتخاب و معرفی شدند. لازم به ذکراست ، از نظرهیات داوران هیچ کدام از طرح ها ، شرایط دریافت جایزه اول را نداشتند.

اعلام اسامی برگزیدگان در مراسم جایزه پروفسور کنعانی صورت می گیرد.

 

معرفی محل برگزاری جشنواره پروفسور کنعانی

پس از بررسی سالن های مختلف در هتل ها و نهاد ها، در نهایت سالن آمفی تئاتر موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی مورد تایید هیات اجرایی قرار گرفته و قرارداد اجاره سالن های آمفی تئاتر و غذاخوری برای روز و شب 19/7/91 منعقد گردید.

 

 

ادامه مطلب...

پایان آبکاری تندیس سه بعدی

ساخت تندیس سه بعدی جایزه پروفسور کنعانی

تندیس جایزه پروفسور کنعانی

ارسال طرح های دریافتی برای هیئت داوران

 پس از دریافت و کامل شدن مستندات طرح های رسیده به دبیرخانه جشنواره، کلیه طرح ها به همراه فرم امتیازدهی برای هیات داوران متشکل از سه نفر از اساتید دانشگاه و سه نفر از صنعت در تاریخ 1/5/91 ارسال گردید.

زیر مجموعه ها

تندیس دومین جایزه پروفسور کنعانی

تندیس دومین جایزه کنعانی

رو در رو

FTF

میزگرد

RT

خبرنامه

حاضرین در سایت

ما 13 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

سمینار و نمایشگاه آبکاری ایران

1039.jpg